Wycieczki – 2010 – 2013

.
.

Zadzierna – 724 m n.p.m.

Wycieczka na Zadzierną nad Jeziorem Bukowskim k/Lubawki – 23.06.2013 r.

Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim

Wycieczka na Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim i wokół Jeziora Bystrzyckiego przez zaporę wodną – 21.04.2013 r.

Kopisko

Wycieczka na wzniesienie „Kopisko Podchełmiec” – czerwiec 2012r.

Zamek Czocha

Zwiedzanie Zamku Czocha – czerwiec 2011r.

Wodospad Podgórnej i Przełęcz Karkonoska

Wycieczka nad Wodospad Podgórnej, a dalej Drogą Sudecką na Przełęcz Karkonoską i powrót przez Przesiekę – czerwiec 2011r.

Jelenka

Wycieczka w Karkonosze. Start z Przełęczy Okraj – Mała Upa niebieskim szlakiem przez Kowarski Grzbiet ze szczytem „Skalny Stół” i dalej do „Jelenki” – górskiego schroniska.
Sierpień 2011r.

Jugów

Niedzielna wycieczka z Jugowa zielonym szlakiem w pobliżu Sokolca przez Lisie Skały, Grabinę, Białe Źródła do Koziego Siodła, a dalej czerwonym szlakiem w kierunku Przełęczy Jugowskiej obok Niedźwiedziej Skały przez Polanę Jugowską. Powrót do samochodu szosą u podnóża Góry Koziołki. Sierpień 2011r.

Kierunek Śnieżka

Wycieczka w Karkonosze. Start – Świątynia Wang, szlakiem niebieskim do Polany,dalej Drogą Bronka Czecha (szlak zielony) nad Kocioł Wielkiego Stawu. Szlakiem czerwonym nad Kocioł Małego Stawu. Z Równi pod Śnieżką niebieskim szlakiem na piwo do Strzechy Akademickiej. Dalej do Samotni i wzdłuż brzegu Małego Stawu niebieskim szlakiem do Polany. Sierpień 2011r.

Spacer na Mniszek

Wycieczka na szczyt Mniszka. Wejście od strony ul. Łącznej w Boguszowie Gorcach. 30.04.2011.

Wycieczka na Szpiczak
Wycieczka na Szpicak – Ruprechticki Szpicak – 09.05.2010r. Wejście od strony Łomnicy z przysiółka Radosna

Wycieczka na Kopicę
Wejście od strony Sokołowska na szczyt Kopicy (803 m n.p.m.) w Górach Suchych 26.04.2010 r. Polecam jako lekką trasę dla niewytrawnych turystów.

Kopalnia dolomitu
Spacer do kopalni dolomitu w pobliżu wsi Rędziny Rudawach Janowickich.

Ta strona powstała przy technicznej pomocy strony internetowe - ibex.pl. Wszelkie uwagi proszę wnosić w komentarzach lub pisać na info@pesel53.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/pesel/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678